Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

logotypy unijne

Nakło nad Notecią, 10.02.2020 r.

 

„Uśmiech dla seniora” to projekt realizowany przez Nakielski Ośrodek Kultury, którego celem jest pobudzenie aktywności społecznej mieszkańców powiatu nakielskiego poprzez takie formy jak: terapia tańcem, arteterapia, warsztat psychologiczny oraz wyjazd integracyjno-kulturalny.


W projekcie uczestniczy 20 osób, które ukończyły 65 rok życia. Raz w tygodniu seniorzy biorą udział w warsztatach tanecznych lub teatralnych. Poza stałymi zajęciami od stycznia realizowane są także zajęcia taneczne i teatralne z instruktorami tzw. „gwiazdami”. Uczestnicy zachwyceni zajęciami, chętnie uczą się nowych rzeczy – choreografii, tekstów, układów czy scen.


Przed seniorami wyjazd integracyjny i grupowe warsztaty z psychologiem. Realizatorzy, pełni nadziei, wierzą, że po zakończeniu projektu jego uczestnicy nadal będą się spotykać zarówno na zajęciach prowadzonych przez Nakielski Ośrodek Kultury, jak i poza nim.


Udział w projekcie jest dla uczestników ogromną szansą na poznanie nowych ludzi, nabycie nowych umiejętności, nowe doznania oraz spędzenie w niecodzienny sposób czasu wolnego.


Projekt dofinansowany został przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

Odwiedź także

Współpracujemy z

Szukaj

Zapisz się do Newslettera

Copyright © 2020 Wszelkie prawa zastrzezone.